Salon Fryzjerski ” Veluto ” to salon, którego założycielką jest stylistka fryzur Aleksandra Śledzik. Fryzjerka spełnia marzenia klientów już od ponad 10 lat. Swoje doświadczenia zdobywała dzięki ogromnej pasji i zaangażowaniu. Spod jej nożyczek codziennie wychodzą klasyczne i nietuzinkowe cięcia. Fryzury zawsze dostosowywane są do wymagań oraz typu urody i kształtu twarzy klientów. Najlepszym potwierdzeniem jej wysokich kompetencji są doskonałe rekomendacje osób, które miały okazję skorzystać z jej usług.
Nasi Styliści są ekspertami w zakresie koloryzacji, ich specjalnością są blondy. Nie boją się podejmować wyzwań i uwielbiają przeprowadzać nawet spektakularne metamorfozy. Wszystko dlatego, że specjaliści mają dużą wiedzę w zakresie kolorymetrii, dzięki czemu potrafią uzyskać perfekcyjne barwy włosów. Ponadto zajmują się strzyżeniem, stylizacją fryzur codziennych, okazjonalnych i wykonują w salonie różnorodne zabiegi pielęgnacyjne. Swoją ogromną wiedzę i wyjątkowe umiejętności stale doskonalą na krajowych branżowych kursach oraz szkoleniach. Dzięki temu proponują klientkom fryzury, tworzone w oparciu o najświeższe światowe trendy.

W swojej salonie korzystają z najlepszych kosmetyków. Wśród nich można znaleźć zarówno sprawdzone preparaty, jak i prawdziwe nowości, które w ostatnim czasie zrewolucjonizowały branżę fryzjerką.

Zachęcamy również skorzystać z zabiegów kosmetycznych prowadzanych w tym salonie. Znajdziecie różne zabiegi na twarz, zabiegi oprawy oka oraz możliwość wykonania pięknych paznokci.

Serdecznie zapraszamy!